بسته بندی طرح پدرانه

بسم الله الرحمن الرحیم
الَّذِینَ یُنْفِقُونَ أَمْوَالَهُمْ بِاللَّیْلِ وَالنَّهَارِ سِرًّا وَعَلَانِیَهً فَلَهُمْ أَجْرُهُمْ عِنْدَ رَبِّهِمْ وَلَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ
یکی از محوری ترین مسائل قرآن کریم، توجه به احسان و نیکوکاری و کمک به نیازمندان و انفاق در راه خدا است که بیش از ۱۰۰ آیه درباره این موضوعات نازل شده است .


احسان و نیکوکاری و کمک به همنوع همانند نماز گاهی لازم است آشکارا و در ملاء عام انجام گیرد و گاهی نیز باید مخفی باشد تا ریا محسوب نشود؛ بنابراین آنچه در احسان و نیکوکاری اهمیت دارد خلوص نیت برای خداوند است.

با توجّه به اینکه افراد جامعه با یکدیگر برابر نیستند، برخی توانایی جسمی و استعداد سرشار دارند و برخی ضعیف هستند، از این رو سطح درآمد، با توجّه به امکانات هرکس متفاوت است. برخی برای امرار معاش، درآمد کافی ندارند و برخی معلول، بیمار، ورشکسته و از کار افتاده و به عبارت جامع، نیازمندند.

مرحله اول بسته بندی ۱۰۰۰ بسته مواد غذایی طرح پدرانه که هدف از آن کمک به نیازمندان و محرومین اطراف تهران که در اتفاقات اخیر دچار ضرر و زیان و بیکاری شدند با موفقیت به انجام رسید و بسته های مواد غذایی و بسته های بهداشتی برای کمک به نیازمندان آماده شد.

ممنون و سپاس از شما خیرین گرانقدر که ما را در این امر یاری نمودید…

کلیک کنید  پیاده‌روی اربعین و کمک‌های میلیونی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان