طرح زیارتی هم قدم با عشاق ویژه زائر اولی های کربلای معلی

با توجه به نزدیک شدن اربعین حسینی و اهمیت فراوان حضور حداکثری عاشقان زیارت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در مسیر و راهپیمایی بی نظیر اربعین ، موسسه خیریه امام مرتضی علیه السلام تصمیم بر راه اندازی پویشی جهت اعزام نیازمندان ( زائر اوی ها ) به ویژه افرادی که تاکنون توفیق زیارت عتبات عالیات نصیبشان نشده بود گرفتند.
(افرادی که به سفر اولی تلقی می شوند)

تعداد زائرین طرح هم قدم با عشاق

این طرح با حمایت کامل هیئت مدیره و خیرین عزیز با هدف اعزام ۴۰ زائر رو به رو شد. مبلغ مورد نظر جهت اعزام زائرین در خصوص هزینه تردد و مخارج جانبی ۸۰۰/۰۰۰ تومان در نظر گرفته شد. پس از تصویب طرح ، تبلیغات جهت مشارکت خیرین در شبکه های اجتماعی موسسه اطلاع رسانی و با استقبال خیرین مواجهه شد. در نتیجه این طرح در ایام راهپیمایی اربعین با استقبال مواجه شد و به جای ۴۰ نفر ۴۲ نفر عازم این سفر روحانی شدند.

اعزام زائرین به پیاده روی اربعین

زائرین محترم پس از مراجعه به دفتر موسسه و دریافت کمک هزینه سفر زیارتی ، به نیابت از خیرین عازم این سفر شدند.

کاروان زیارتی امام مرتضی (ع) در طرح هم قدم با عشاق متشکل از اقشار مختلف جامعه اعم از دانشجو ، طلبه ، روحانیون ، دانش آموزان و حتی افراد مسن بود و همینطور شیعیان از کشور عراق ، پاکستان و افغانستان نیز که توان مالی بالایی نداشتند در کاروان موسسه حضور داشتند.

این طرح با بازگشت زائرین عزیز در صحت و سلامت کامل و با ارسال گزارش برای خیرین عزیز به پایان رسید.

کلیک کنید  طرح پدرانه

موسسه خیریه امام مرتضی علیه السلام در برنام های فرهنگی و معنوی نیز با تمام قوا حاضر می شود و تلاش کرده است همچون طرح فوق الذکر با حمایت های مادی و معنوی خود از نیازمندان باری هر چند اندک با حمایت شما مردم شریف از دوش این عزیزان ولی نعمتان بر دارد

عضویت در شبکه های اجتماعی

با عضویت در شبکه های اجتماعی موسسه خیریه امام مرتضی علیه السلام در کوتاه ترین زمان مکن از فعالیت های ما با خبر خواهید شد کافی است در اینجا کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان