حمایت های تحصیلی

حمایت های تحصیلی


از عوامل سازنده و مهم زندگی که سبب پرورش استعداد ها و توانایی های فرد می گردد، تحصیل است. انسان در ضمن تحصیل یاد می گیرد که رفتار خود را تغییر دهد، خود را تکامل بخشد و خود را برای مواجهه شدن با مشکلات زندگی آماده کند. پرورش و تحصیل فرد می تواند او را به مدیری لایق و توانا در آینده تبدیل کند . حمایت های تحصیلی موسسه خیریه امام مرتضی با هدف ارائه خدمات تربیتی، فرهنگی، مشاوره تحصیلی و آموزشی به دانش آموزان ، دانشجویان و طلاب تیزهوش و مستعد کشور، که به دلیل فقر مالی و فرهنگی از ادامه تحصیل بازمانده اند شکل گرفته است.فاصله طبقاتی در زمینه آموزشی و تحصیلی در مناطق مختلف کشوریکی از مظاهر تاسف بار فقر و محرومیت است که این موسسه تلاش دارد در رفع این تبعیض بکوشد .
به پشتوانه این هدف این مجموعه اقدام به ساخت ۳ باب مدرسه در زابل ، ۳ باب مدرسه در روستای سنگ آتش مشهد و یک مدرسه شش کلاسه در خوزستان و در زمینه مرمت و مقاوم سازی مدارس روستایی در اقصی در راستای حمایت های تحصیلی نقاط این کشور فعال بوده اند .
علاوه بر این موارد این موسسه در مجموع ۱۰۰ دانش آموز ، دانشجو وطلبه را تحت پوشش دارد و کمک هزینه تحصیلی ماهانه و پک های لوازم التحریر را در اختیار این عزیزان قرار می دهد .

توسط
تومان