اهدای مواد غذایی در روستای سنگ آتش

روستای سنگ آتش : تیم پژوهشی و تحقیقات منطقه ای موسسه خیریه امام مرتضی(علیه السلام) در سال ۹۷ ، طبق تحقیقات انجام شده روستایی را در نزدیکی شهر مقدس مشهد واقع در استان خراسان رضوی به نام سنگ آتش را برای امدادرسانی انتخاب نمودند.

food and emergency
اهدای مواد غذایی و امداد رسانی در بین خانواده های سنگ آتش

چرا روستای سنگ آتش

هدف اصلی این سفر گاز رسانی در تمام روستا بود. ولی بعد از اینکه خیرین و مسئولین خیریه به روستا رسیدند و از روستا  بازدید کردند، موضوع عجیبی ذهن این عزیزان را درگیر نمود که چطور ممکن است با فاصله کمی که این روستا از شهر مشهد دارد مردم این منطقه از لحاظ معیشتی در مضیقه باشند؟

موسسه به کدام شهر ها امداد رسانی کرده است؟

موسسه خیریه امام مرتضی علیه السلام سالیانی است در سراسر پهنه ایران در حال امداد رسانی است . شما می توانید بخش اخبار این موارد را ملاحظه کنید

توزیع مواد غذایی در سنگ آتش :

food in sang atash
اهدای مواد غذایی مردم محروم سنگ آتش – محرومیت زدایی در شهر مشهد و روستای سنگ آتش

موسسه خیریه در راستای اهداف خود که امدادرسانی و محرومیت زدایی می باشد ،علاوه بر انجام عملیات گازرسانی در تمامی روستا و اهدا آبگرمکن های دیواری به اهالی روستا و همچنین نصب کنتور گاز، تصمیم بر توزیع بسته های مواد غذایی نمودند که این بسته ها شامل برنج ،روغن،نان و دیگر مواد غذایی بوده است تا در این شرایط سخت معیشتی این عزیزان بتوانند در کنارخانواده با آرامش به زندگی روزمره خود بپردازند.
امید است به همت شما خیرین گرامی، بتوانیم باعث دلگرمی و آرامش افراد بی بضاعت بشویم.

رسالت موسسه در بحران ها

موسسه خیریه امام مرتضی علیه السلام با شعار حضور در بحران ها همیشه تلاش کرده است تا نیاز های اولیه مناطق آسیب را را رفع کند و در کنار آن به مناطق محروم و نیازمندان حقیقی سراسر کشور کمک رسانی کند.

کلیک کنید  بررسی کمبودهای مدارس کشور

شما میتوانید تصاویری از فعالیت های ما را در اینستاگرام مشاهده کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان